| James_1844 a întrebat:

Mi se usuca pielea in palme, pe degete, in unele parti se jupeste.de ce oare? sa fie lipsa de calciu, vitamine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

Sigur e lipsa de calciu. poti sa iei niste calciubig grin...si poti folosi crema de maini.

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cumpara vitamina A uleioasa si da-ti pe palme!

| ღmirunikaღ a răspuns:

pielea ie foarte sensibila mie iarna imi da sangele la degete folosestee crema de iarna ain fiecare seara si dimineata sau pur si simplu crema de maini

| babykeykey a răspuns:

Da-te cu cremahappy