| nesdfs a întrebat:

Mi se zbate ochiul stâng de 2 saptamani, ce se întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai carente, ori de magneziu, ori fosfor, ori calciu.
Mergi la farmacie si ia-ti niste suplimente.
Nu-i de mirare, cu carantina e si normal ca alimentatia oamenilor sa deficiteze minerale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca te vorbeste cineva de rau.
Mergi la un medic oftalmolog pentru o consultatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia calciu și magneziu 2-3 săptămâni și încearcă sa reduci stresul