| Durasex a întrebat:

Mia esit la ochi ceva nu stiu ce este imi e ochiul rosu si ma doare si am si mancarimi ce este si cum imi trece multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Ai ulcior.Du-te la farmacie şi caută şi caută o cremă pe bază de ketamină.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca te-a tras curentul de te doare ochiul, uita-te in oglinda si vezi poate se misca ceva ca sunt cazuri in care le ies virmi la unii din ochi si raman orbi daca nu merg la medic la timp, asigurate sa nu ai nimic ciudat.

| Giinger a răspuns:

Poate ti-a iesit un ulcior sau e inceput de conjunctivita. Aploca comprese cu musetel pe ochiul bolnav si daca nu iti trece in cateva zile du-te la doctorhappy

| DaNaDoT a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......zionul_388
Este posibil sa fie asta. Citeste si vei afla. Dar cel mai bine este sa te consulte medicul specialist.