| ILoveMyBed a întrebat:

Azi la scoala, un baiat mi-a bagat un creion rupt in ochi, mi sa inrosit foarte tare si la cabinet mi-a pus un lichid pe ochi si nu mai e rosu, insa nu stiu daca pot aparea complicati mai tarziu, pentru ca ma doare ochiul, ce complicati credeti ca pot aparea si daca trebuie sa ma duc la oftalmolog.

Răspuns Câştigător
| Andreea12345678 a răspuns:

Poiii poate o sa apara probleme, daca te-ai dus la cabinet si ti-a pus substanta aia. Dar nu te speria ca daca o sa te duci la oftamolog o sa-ti zica daca ai probleme

2 răspunsuri:
| Andreea12345678 a răspuns:

Mersii de Funda! Ti-ai rezolvat problema? Sper ca daaa

| IAR a răspuns:

Eu zic sa le spui parintilor si sa ia atitudine cu acel copil, sa fie dat afara, nu are ce sa caute la scoala copii dezaxati.