| EduardLeo a întrebat:

Miati putea recomanda o dieta in care as putea slabi in jur de 3-5 kg pe saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yssy12 a răspuns:

Uite inceraca site-ul asta.Am slabit 4 kg intr-o saptamana cu una dintre diete. www.infoslabire.ro
Sper ca te-am ajutat! Si nu uita ca daca vrei sa tii o dieta nu vei putea zice "Sunt slab/slaba si nu o sa ma ingras!"