| anonim_4396 a întrebat:

Miati putea recomanda telefoane cu touch?(sub 500 ron)
Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Un Huawei! Mi-se par bunicele si nu sunt scumpe! I

| ThaPower a răspuns (pentru Mâncărici):

Arunca Huawei-ul! Si pune mana pe Samsung Galaxy S2! Sa vezi ca o sa fii fresh!

| didd a răspuns:

In general, Samsung. Ele sunt mult mai ieftine.Doar ca nu iti pot garanta ca iti vor rezista mult! Eu am avut numai Nokia pana acum, si sunt foarte multumita de ele! Intr-adevar, sunt mai scumpe, dar sunt de durata.Nu te lua dupa ce e in trend acum, si nici nu te grabi sa iti iei un telefon imediat ce a aparut, pentru ca nu se stie cat de bun este.
Samsung galaxy young pare bunicel si ieftin. In plus, are android pe el, ceea ce este de preferat pentru un telefon cu touch.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Anonima264 a răspuns (pentru didd):

Da, mersi mult!

| Ungaunejumatate a răspuns:

Samsung-urile mai ieftine si de calitate. Depinde si cum vrei nou/la mana2-a?