| Mihai87 a întrebat:

Miopia poate fi tratata in afara de laser?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu,nu se poate... oricat ai purta ochelari!

| Mihai87 explică (pentru pwp):

Auzi dar tu esti fata sau baiat? Ca vad ca raspunzi la intrebari despre fotbal, cand am spus ca messi e urat la 25 de ani iar luque frumos la 34, dar vad ca preferatul tau e ian somerhaider sau cum il cheama!

| pwp a răspuns (pentru Mihai87):

Ce legatura are miopia cu Ian Somerhalder? laughing

| Mihai87 explică (pentru pwp):

N-are dar vad ca iti place fotbalul

| pwp a răspuns (pentru Mihai87):

Imi plac unii fotbalisti (cum arata) dar n-am nicio treaba cu fotbalul :d

| TheStory a răspuns:

Cu ochelari, nai auzit pana acum?

| Cacenco_Roxana_1995 a răspuns:

Cu ochelari, lentile, dar dureaza mai mult cu laseru e milt mai rapid