| BiDiCaMiHeElA a întrebat:

Neata!
De curand am achizitionat o periuta de dinti automata (pe baterii)
Intrebarea este daca atunci cand ma spal pe dinti cu ea mai trebuie sa folosesc si pasta de dinti. Daca da, trebuie sa o pun pe periuta sau intind pasta cu o periuta normala si dupa o flolosesc pe cea automata.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pui direct pe ea o cantitate de pastă cât un bob de mazăre.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Pui pasta pe periuta si sa ai grija sa nu intre apa la baterii. Periuta face totul, important e sa freci toti dintii pe fatetele lor. Funda?

| Badgirl117 a răspuns:

E simmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmpppppppppppppppppppllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuu...pui pasta direct pe periuta automata......Nu i se va intampla nimic atata timp cat nu o vei uda la nivelul unde cai introdus bateriile! Hai npa te pup kiss

| tabitaaa a răspuns:

Pui pasta pe periuta si te speli normal! Funda big grin.