| AngieT a întrebat:

Neata! Dragilor ma incearca o raceala de o saptamana si nu ma lasa cu nimic... insemnand ca am consumat ceaiuri de mi-au iesit pe nas, pastile de mi-a venit acru... remedii naturiste cu miere si catina etc. CE POT FACE SA SCAP? Mentionez ca am fost si la medic si tratamentul nu si-a facut efectul scontat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pavelll a răspuns:

Incearca Fervex, cel mai bine ar fi sa bei un fervex inainte de culcare si 2 comprimate de paracetamol si eventual sa tii picioarele in apa fierbinte cu sare, apoi sa te te bagi in pat. De cele mai multe ori functioneaza. Sper sa te ajute, insanatosire grabnica!

3 răspunsuri:
| AngieT explică:

Multumesc la fel amandourora. Pavel voi incerca sa fac si ce ai spus. tocmai m-am intors de la farmacie dotata cu fervex iar deseara voi aplica si cel de-al doilea sfat.

| fosnet a răspuns:

Pana la urma trece de la sine. Zile mai bune iti doresc, soare si castane sub pasi! happy

Răspuns utilizator avertizat