| Danyela2011 a întrebat:

Cum sa scap de o banala raceala, nu ma lasa in pace (dau funda) a si sa fie remedii naturiste.

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Imunitatea ta este slabita, deci poti incepe intarind-o. Mananca legume si fructe cu vitamina C, mai ales citrice, cum ar fi :portocala,lamaie,gref,kiwi,rosii, cartofi, varza etc~. De asemenea mananca si salate de legume, compoturi putin incalzite.
Bea ceaiuri. si lapte. si mereu incalzite.
Poti lua chiar pastile preventiv, eu iau echinacea,, este naturista.

1 răspuns:
| colombo1 a răspuns:

Picioarele in apa cu sare de sac fierbinte, ceai cu lamaie +vitamina C