| Girly97 a întrebat:

Neata! Maine am prima sedinta de terapie prin plutire (privare senzoriala) care mi-a fost facuta cadou de o prietena. Faptul ca de ieri dimineata am o durere la piciorul drept din cauza unei crampe musculare nocturne va afecta sedinta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are treabă

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce cadou interesant! L-ai putea intreba direct pe antrenor sau persoana care se va ocupa de tine. Daca se intampla sa ai crampe musculare fix in timpul sedintei, cred ca va fi neplacut.Incearca sa faci putin cate putin exercitii fizice, atat azi cat si maine inainte de a merge acolo.

| 120bulevard a răspuns:

Ai luat permisul?

| Girly97 explică (pentru 120bulevard):

Buna! Inca nu, abia pe 8 mai am traseul. Am luat sala din prima pe 16 martie, in aceeasi zi m-am programat pentru traseu pe 8 mai (prima data disponibila in acea zi) si de atunci am facut sedinte de condus saptamanale.

| 120bulevard a răspuns (pentru Girly97):

Bravo

| ynad0987 a răspuns:

Neața! Nu va afecta cu nimic! Îți va trece și durerea!