| loveart a întrebat:

Neataa. Am o mica problema. mi-am facut expander de 6mm si mi umflata urechea si ma doare. Il am de 2 zile si inca nu suport sa dorm pe partea stanga. Ideea e ca vreau sa-mi dezumflu urechea, nu sa scot cuiu. help, va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| radu7osanu a răspuns:

Sfatul meu este sa-ti dezinfectezi locul cu pricina (cu alcool sau alt tip de dezinfectant) dar totusi cel mai bine ar fi sa vizitezi un medic!

| loveart explică (pentru radu7osanu):

Mersi de sfat. mi-am scos expanderu si s-o incis gaura laughing