| anonim_4396 a întrebat:

Norocel. Imi puteti explica de ce am senzatia ca fosa nazala dreapta este infundata, atunci cind respir, chiar si atunci cind nu am gripa? Astupindu-mi foza nazala dreapta, respir foarte usor, iar odata ce repet actiunea la fosa nazala stinga, imi vine mai greu sa respir.
Atunci cind am gripa, cind elimin secretii nazale, respir prin fosa nazala dreapta cu usurinta.Care sunt cauzele acestei probleme? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

Chiar nu stiu si ma intereseaza si pe mine care sunt cauzele pentru ca am pe cineva din familie care are aceiasi problema