| Gabitaancutaelena a întrebat:

Nu dorm noaptea, dar nu mă simt obosită ziua, de ce oare? Din cauza că iau în fiecare zi vitamine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca esti o persoana mai energica si esti mereu "in priza".

Chiar nu dormi deloc, nici macar o ora?

| McGregor788 a răspuns:

Ce fel de vitamine? Câți ani ai? Probabil pe lângă aceste vitamine ai un stil de viață sănătos, care îți oferă aceste stări pe întreaga durată a zilei. De obicei, anumite vicii cum ar fi fumatul sau cofeina in exces, în timp te mai 'stagneaza' si in loc sa faci o 'noapte albă' dupa 3-4 căni de cafea, o sa cazi lată de oboseală, mi se pare o prostie și cofeina consumata in exces. Beau zilnic doar o ceașcă si de fumat cam fumez ce-i drept. happy. De la cafea în timp ți se închide tenul, si recent am aflat ca este vinovatul apariției ridurilor si uscaciunii pielii, fiind consumata in exces bineînțeles, iar cu fumatul deja suntem obișnuiți din moși strămoși cu riscurile printre care ar fi pungile sub ochi si riduri de la o varsta frageda, am un unchi care la 48 arată zici ca are 60, astea sunt exemple ușoare, restul consider ca le stii deja. Dar insist sa repet, dacă nu ești legată de aceste vicii o sa o duci bine de acum încolo.

| Gabitaancutaelena explică (pentru McGregor788):

Iau toate vitaminele posibile de la minerale până la fier, timp de o săptămână dormeam doar 3 ore și după gata dar dimineață la școală pe parcursul zilei mă simțeam fresh