| mgtow a întrebat:

Nu inteleg in ultimul timp ma cam doare capul adica mai bine zis ultimile 3 zile tot asa ma cam doare, dimineata m-am trezit pe la 7: 30 si m-am culcat pe la 00:00 noaptea, oare e problema ca stau prea mult la ps3 si pc? Nu cunosc pe nimeni in zona sa ies afara si amicul meu sta departe de mine ceea ce face sa ne vedem rar daca e sa vina cu masina pe la mine cateodata. Azi am luat o pastila sper sa ma simt mai bine. Din pacate nu imi pot face alti amici prin zona deoarece sunt persoane false numai cu bautura si tigari, discoteci ceea ce mie nu imi place. Mai fac treaba prin casa (curatenie si spalat de vase). Vreo solutie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow explică:

Erewin du-te si mai suge p.e la negrii ca tu esti mult mai fraier.

| Libelle a răspuns:

Ma sa stii ca si eu am problema asta
Dar ma doare ha ha.de luni bune capul zilnic,si noaptea,ma trezesc,ma doare,iau pastile:-J
S-ar putea sa fie de la ce zici tu,nu prea e bine sa stai ore in sir sau cat stai tu,sau macar fa pauze,nu non stop

Nu incepe sa iei medicamente,calmante de fapt, ca apoi incepi sa iei mereu, si nici nu-si mai fac efectu` la un moment dat.
Lasa-te de calc si ps3 o vreme, sau mai rareste, si vezi cum te simti
Nu te alarmawinking

| kleorys a răspuns:

Ceau! sa stii ca si pe mine ma doare capul de foarte multe ori...in ultima vreme zi cu zi...s ar putea sa te doara si pe tine de la stres, de la oboseala sau de la lipsa de "fier", eu m am hotarat sa mi iau pastile "vitamine" ca durerea asta de zi cu zi ma inebuneste!