| sparklingqueen a întrebat:

Buna,de cateva lunii am niste dureri de cap pe partea stanga,de obicei noaptea,cand dormeam pe partea dreapta,ma durea capul,dar acum ma deranjeaza mai tare, m-am trezit si ma durea capul in zona aceea si inca ma doare si ma simt oarecum ametita, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni nu poate stii deci medicul neurolog dar nici el nu poate stii fara o tomografie craniana nu mai veche de 6 luni, deci acum daca gasesti sa faci tomografii sunt contracost 530 lei costă iar programare o faci la neurolog in ianuarie după ce se termina vacanta de sarbatori de pe 3 ianuarie incepînd, posibil si la tomografie sa nu gasesti medici pana in ianuarie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai Ana, sanatate multa.

| Vântulalb a răspuns:

Nu trebuie sa stai asa. Mergi numaidecat la medic.
Dupa cum descrii poate fi ceva grav.