| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi-a venit menstruatia din 22 februarie. Am facut acum 8 zile două teste de sarcina care au iesit negative. Am început sa iau duphaston. După ce am luat cat a trebuit, terminând acum 3 zile inca nu mi-a venit menstruatia iar cabinele ginecologice sunt închise. Ce as putea sa fac? Mentionez ca am dereglari ale ciclului mentrual

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deja ti ai raspuns la intrebare, ai dereglari ale ciclului menstrual, asteapta l ca va veni el, ce vârsta ai? Multumesc.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Mamica scrie pe funtea ta

| stancuprint a răspuns:

Buna 09Ioana09, sfatul meue ste sa suni un Ginecolog, primul care apare in cautare pe Google. Aceste informati vor fi utile doar de la un medic specialist. Zi frumoasa happy