| Sombody a întrebat:

Nu pot sa urinez in bai publice sau cand cineva ma asteapta. Pot doar cand sunt singur. Daca e cineva pe langa mine stau vreo ora degeaba.Am citit pe net ca e ceva de rusine.Ce pot sa fac sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este, iti este prea rusine sa nu-ti vada cineva cucul...

| Violleta2022 a răspuns:

Trece doar daca incepi sa faci pe dos, adica sa te expui la pisoare unde este mai multa lume, facand pipi alaturi de altii barbati samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri in cabina și aia e. Nu te mai chinui la pisoar.

| mi25 a răspuns:

Gandeste pozitiv: nu esti sigurul care o faci in public. Ceea ce face este o necesitate fiziologica si este ceva omeneste. Nimic din ceea ce este omenesc nu este rusinos. Gandeste ca pe nimeni din jurul tau nu-l intreseaza ce faci tu.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

E ceva legat de timiditate. Câți ani ai? Dacă ești în perioada adolescentei e mult probabil să-ți treacă la maturitate.