| andrei4242 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat dar a inceput sa ma doara gatu cand il misc... Nu conteaza in ce parte... P.s nu am dormit rau sau ceva de genu m-a luat din senin cand stateam pe pat. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fi fortat un muschi in timp ce stateai in pat, se mai intampla. Iti va trece in 2, 3 zile.

| Eastwood a răspuns:

Poate l-ai smucit tare dintr-o data, sau poate ti se pare ca nu ai dormit rau, stai linistit o sa te lase!

| andrei4242 explică (pentru Eastwood):

Stii in cat timp cumva?

| Eastwood a răspuns (pentru andrei4242):

3/4 zile, stai linistit!

| alinadianaaa a răspuns:

Poate ai stat undeva in curent si de aceea, daca ai dureri insuportabile poti sa folosesti Diclofenac gel sau crema este eficient.