| Shane a întrebat:

O alergie se poate manifesta si prin tuse si secretii mucoase? O perioada mai lunga de timp.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheMiningSheep a răspuns:

Da.
Una dintre ar fi Rinita alergica.
Eu nu iti sugerez sa mergi la un medic.
Stiu cateva leacuri naturiste de la Hofigal.Le gasesti in plafar.
Uleiul de cătină
Tinctura de trei frați pătați
gemoderivatul din muguri de coacăz negru
gemoderivatului din mlădițe de măceș și gemoderivatului din muguri de brad alb

Nu e foarte grav, dar daca nu o bagi in seama si nu o tratezi pot aparea complicatii:
Sinuzita
Probleme la urechi etc.
Bafta!
Scrie-mi daca ai nevoie happy

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Da.L-am vazut pe Mircea Badea in situatia asta.