| Alexx321321 a întrebat:

O dieta care ma ajuta sa slabesc 4 kg intr-o luna? dau funda!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| RobertMoon a răspuns:

Dieta cu pepene e eficienta, dar pe timp de vara.

| SiLaS a răspuns:

Se pare ca asta este o problema incredibil de grea...scoti din alimentatie carbohidratii putin cate putin si gata.

| Alelulu a răspuns:

Trebuie sa schimbi modul de viata. Incearca sa ai 5 mese pe zi, mic dejun, pranz si cina si intre ele 2 gustari ( fructe de preferinta ). Incearca mai mult sau mai putin sa mananci pe la aceleasi ore. Si sa ai in farfurie si legume si carne. ( leg crude sau innabusite si carnea pe gril sau fiarta) Si vei vedea rezultate garantat!

| RoxxMalikHemmings a răspuns:

Lasa painea, nu manca dupa 7, lasa acidul, dulciurile, fa mult sport, si nu iti trebuie diete.