| dulc3'maria a întrebat:

O intrebare pentru fete:a incercat careva balsamul cu bitter suedez de la Transvital pentru vergeturi? este bun? multe fete spun ca vergeturile nu se mai pot trata. ei bine eu spun ca se pot trata, am avut si cu mult sport un regim si multa apa plata plus creme a functionat si mai am doar cateva pe coapse ceea ce nu prea ma mai deranjeaza deoarece nu se vad decat foarte putin dar matusa mea are si pana acum eu nu am incercat balsamul asta iar cremele cu care m-am dat eu ei nu ii ajuta la nimic.depinde si de pielea fiecaruia. Daca a incercat careva sau stie cate ceva despre acest produs astept sugestii, cum se aplica si daca arde pielea, nu prea stiu multe despre el mercilove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu, este foarte bun, mi-au disparut, sigur dupa vreo 2 luni trebuie sa-ti aduci aminte sa-l refolosesti.

2 răspunsuri:
| dulc3'maria explică:

Ms mersi mersilove struck

| mioara a răspuns:

Dar de ce nu te duci tu la un cosmetician si ii ceri parerea.