| Bunny_8478 a întrebat:

O prietena m-a rugat si ma implorat sa intreb:Cum fac sa slabesc intr-o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DiannaGabrielle a răspuns:

Fara dulciuri.si incearca sa faci foarte mult sport!
sper ca te-am ajutat
funda?hee hee

2 răspunsuri:
| AlxMro a răspuns:

Dimineata(6-8) 3 km de alergare, cand ajungi acasa faci un dus. Bei un ceai si mananci o felie de paine cu... un ou fiert, sau gem ori poti sa mananci niste cereala cu lapte. La pranz mananci o ciorba. Si seara bei o cana de iaurt si te culci la ora 10. Si din nou... pana cand ajungi la rezultatul dorit.

| felicia_5507 a răspuns:

Cel mai eficient si rapid va fi ca in fiecare seara sa ridici scarile timp de 30 minute sau 1 ora, succes