| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a întrebat:

Hei,
Daca imi placea de un baiat...cea mai buna prietena a mea stia s-a dus la el si l-a implorat sa fie cu ea... iar peste o saptamana ea vine la mine si zice :,, de ce esti suparata? El m-a vrut pe mine! Hai la film!"
Eu am ignorato si am varsat un suc pe ea...
Cum pot face sa simta ce am simtut eu?
Funda

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Copile!
Tipa aia clar nu iti e prietena. Tu, pe de alta parte, nu trebuia sa versi suc pe ea: te-a facut asta sa te simti mai bine sau a rezolvat ceva?
Vrei sa o faci sa se simta cum te-ai simtit tu? Nu poti! Toti ce iti ramane de facut e sa o ignori si sa o lasi cu asa numita ei relatie.

12 răspunsuri:
| Darrina a răspuns:

Cere-ti scuze si ramai prietena cu ea. Nu merita sa te certi pentru un baiat. DAR, pentru acest gest urat din partea ei, ramaneti doar prietene in sensul vorbiti doar, Buna, ce faci. Bine, tu?, si cam atat, nu ii mai da detalii despre viata ta personala.

| T0T a răspuns:

Dacă ai fost proastă și nu ai acționat înaintea ei...Prostia se plătește iar în multe cazuri ca în al tău răzbunarea este arma prostului.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Fata aceasta nu e cea mai buna prietena a ta daca a facut asta...
Poate il placea dar oricum, stai linistita... "l-a implorat sa fie cu ea"
Fii serioasa! Nu are cum sa reziste aceasta relatie. "Implorat" huh...
Cere-ti scuze pentru faza cu sucul si las-o in pace. Oricum... daca baiatul nu o place o sa se desparta curand de ea si o sa se simta mult mai rau decat tine.

Succes!

| AirănMeidăn a răspuns:

"l-a implorat sa fie cu ea"
"am ignorato si am varsat un suc pe ea"

intrebarea asta e mai gresita decat teza mea la mate

| danutzu96 a răspuns:

Imi dau seama ce face ala cu ea daca l-a implorat rolling on the floor

| CristinaSNC a răspuns:

Ignor-o. Stai linistita ca nu o sa le dureze relatia prea mult.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Ignoră idioatele nu-ți mai contracta neuronii pentru toate invidioasele și falsele
Aia nu era prietena ta

| Adry15 a răspuns:

Nu te razbuna pe ea... Rasplateste-o doar cu neatentia ta. Candva va realiza ca nu a facut ce trebuia, dar atunci va fi prea tarziu.

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 explică:

Pai chiar astazi m-a sunat baiuatul
Care imi e cel mai bun prieten...
Si a inceput sa se planga ca a vrut sa se desparta de ea si imediat fosta mea prietena a inceput sa planga... si nu srie cum sa scape de ea

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 explică:

De ce as face asta... daca nu e prima oara cand greseste

Ps. Are 89 kg. Nu are ce sa faca...

| Silaghi_Alexis_1997 a răspuns:

La noapte i-a cutitu si rezolvato!laughing)

| Silaghi_Alexis_1997 a răspuns:

La noapte i-a cutitu si ai rezolvato!laughing)