| Roxyy16 a întrebat:

O sa consult in orice caz medicul, dar vreau niste pareri...
Cand sunt nervoasa sau stresata imi apar pe piept niste pete rosii. De la ce credeti ca sunt aceste pete? (precizez ca nu sunt alergica la nimic ori ceva de genu')

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Cunosc persoane la fel ca tine care fac pe fond nervos aceste "iritatii".Nu le au tot timpul, doar cand se enerveaza.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai probabil, pielea foarte alba( esti blonda).

| Roxyy16 explică (pentru Abh):

Atunci...nu trebuia sa am tot timpul petele respective?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Manifestare alergică pe bază nervoasă/stres ( unele persoane au şi mâncărimi )...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fii alergica. Le faci pe fond nervos. Am mai cunoscut pe cineva. Sa mergi la medic.

| georgeceltoma a răspuns:

Cred ca este pe baza emotionala, inima incepe sa bata mai rapid, creste nivelul sangelui in organism si partiile de pe piept se vad cel mai bine cum de exemplu la unii se vede pe fata. nu e obligatoriu sa i-mi raspunzi dar as vrea sa te intreb cand faci s e x la fel ti se intampla? vorbesc la modul serios deoarece cunosc o persoana care pateste asta cand face s e x

| Roxyy16 explică:

Multumesc pentru raspunsuri...