| Useria a întrebat:

Am o intrebare: de ce imi apar pete rosii pe piept? am incercat sa vad daca sunt alergica la ceva dar nu sunt. Cand ma inrosesc la fata ma inrosesc doar pe partea stanga. De ce? Funda mersi.

Răspuns Câştigător
| esco a răspuns:

Posibil sa fie de la nutritie.sau sa fie ceva mostenit. oricum, exista sanse sa nu poti scapa de acele pete.

4 răspunsuri:
| esco a răspuns:

Cati ani ai?

| Useria explică (pentru esco):

| esco a răspuns (pentru Useria):

Si ce fel de pete iti apar?

| Useria explică (pentru esco):

Rosii. vizibile tare. ma intreaba toata lumea"dc ai pete rosii pe gat?" si eu mai si simt pe fata ca ma inrosesc doar pe partea stanga si cand pun mainile pe fata in dreapta simt normal dar in stanga e rece rau...deci...pete rosii foarte mari.

| esco a răspuns (pentru Useria):

Posibil sa fie de la nutritie.sau sa fie ceva mostenit. oricum, exista sanse sa nu poti scapa de acele pete.