| anonim_4396 a întrebat:

Oare cand vor fi spitalele de stat din Romania dotate la "standarde" europene?'

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Niciodata!

| costymaximus a răspuns:

Intr-o alta viata.Acum nu cred ca vor reusi guvernantii sa asigure macar medicamentele pentru. bolnavi.

| viatadecacatt a răspuns:

Cand or zbura porcii.Si eu o sa devin printesa

| cristina4love a răspuns:

Poate copii copiilor copiilor copiilor copiilor nostri vor beneficia de astfel de spitale.Momentan guvernul nostru este prea ocupat sa se tiganeasca intre eihappy

| unu a răspuns:

Cand nu vor mai fi de stat

| julieta a răspuns:

Cand nu o sa mai fim noi, nici copii copiilor nostri s. a. dar putem visa happy, ministerul sanatatii nu poate sa asigure strictul necesar pacientilor dar sa faca spitale dupa standardele europene?! vise taica vise

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
LA NOI? NICIODATĂ!
La cât de proști sunt medicii, vai de noi... cu lumânări și preot.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind impozitele platite de noi vor ajunge la nivel european!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se vor plati asigurarile de sanatate la fel de toata lumea ( nu ca acum cand cei din armata, politie, justitie doar profita cu nerusinare ) si cand acesti bani nu vor mai fi furati ci directionati spre sistemul de sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legiuitoarea- rusine sa-ti fie!