| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Oare o da rezultate
Sunt grasa la burta am tinut si o dieta am slabit dar ramansesem cu doua scobitorilaughing si din burtica tot era...deci numai prin sport pot scapa de burtasad am auzit cu folia caci prima data se da cu o crema si te invelesti cu o folie si faci ceva ori sport ori treaba ceva si transpiri? ati incercat? oare merge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Cum vorbesti asa despre tine mai Sara ...fost doprolling on the floor)

| BabyPink a răspuns:

Chestia cu folia facea o prietena de-a mea.Se dadea cu o crema si se infasura cu folie si dupa aia incepea sa alerge si sa faca exercitii.Si tin minte ca se imbraca numai cu fas cand alerga happy
xoxo happy

| Loomea straina' a răspuns:

Pai. cel imi bine e sa nu mananci seara dupa ora 5 si sa fugi 2 ore dimineata si 2 seara. Dar sa nu uiti sa mananci echilibrat(fara prea multa carne)cat se poate salatetongue