| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Am si eu o problema, pot scapa de burtica cu abdomene? deci am ceva burta ca daca as avea putin nu mi-ar pasa insa chiar am si se vede urat de tot vara cand iau o fusta ceva.
Oare dau rezultate abdomenele.
PS:am tinut regim insa slabesc la fata si la picioare si nu imi place.

Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bianca206 a răspuns:

Da, se poate, dar e foarte greu! pentru ca mai inati trebuie' eliminat nu stiu ce strat, iar apoi se elimina grasimile. e greu.eu zic mai bine sa te duci la o sala ceva. si`n plus, abdeomenele sunt complicate si pentru. ca trebuie' sa ti faci timp pentru ele, in special dimineata, ca presupun ca dupa o zi de scoala nu prea mai ai chef (asta daca ai ore dupa-masa)... fata de sala, fitness, aerobic, orice.care iti faci timp pentru ele, si dau rezultate mai usor. mai exista o varianta: alergatulhappy.

4 răspunsuri:
| lucib a răspuns:

In general exercitiile cardio + abdomene dau rezultate spectaculoase, iti zic din propia experienta.

| ary a răspuns:

Desigur ca poti, trebuie doar sa le faci zilnic macar 20 min.

| Ems a răspuns:

Eu zica ca da. In general miscarea, sportul conteaza si alimentatia. Si intr-adevar eu stiam ca abdomenele ajutahappy.

| alesaro a răspuns:

Tu ai nevoie de un pic mai mult de atat, trebuie sa arzi grasimea subcutanata si probabil si grasimile interne, viscerale. Intra pe www.SlabescUsor.ro pentru informatii si da-mi un telefon, telefonul este pe site. Discutam si te pot ajuta