| Mariaanaaaa a întrebat:

de vreo luna am inceput sa tin dieta,nu as zice dieta,mai degraba,schimb stilul de alimentatie. Fara sport,am slabit ceva, in jur de 5-6 am dat jos.Intrebarea mea este:de luni voi merge la sala(prima data),unde vreau sa intensific putin efortul,ca sa am rezultate mai mari.Din ce am inteles eu, 75%e alimentatie iar 25%sport.Deci as avea sanse mai mari ca sa -mi dau o parte din greutate jos mai rapid? Precizez ca am fost un om sedentar, am tinut dieta acum 7 luni,dar m -am lasat, punand kilogramele la loc. Vreau cat mai multe sfaturi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| annempx a răspuns:

Da, desigur ca o sa se vadă rezultate mai mari. eu zic chiar sa lucrezi mai mult pe partea de sport, ca așa dezvolți Mușchii și abdomenul, dar și Alimentația sa fie una sănătoasă și sa mănânci destul și sănătos ☺️

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Daca mergi la sala o să ai și mai multe șanse să slăbești, deci mergi cu încredere.Si ai grija ce mănânci.Succes!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai bine iti iei abonament la piscina!