| DaveMustaine234 a întrebat:

Ochelarii ii fac pe oameni sa arate mai batrani decat sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sunt copii de 2 ani care poarta ochelari - acei copii arata la 100 de ani?

| Bruneticaa a răspuns:

De obicei starea sufleteasca pe care o transmiti exprima varsta :*

| Aesir a răspuns:

Nu ii fac sa arate mai batrani, ii fac sa para, dar doar cu cativa ani nu cu multwinking

| Jesye a răspuns:

Nu

| bogdi504 a răspuns:

Nu.Dar sa fie niste ochelari mai normali...Nu patratosi etc. funda? te rooog

| Trălălău a răspuns:

Nu.Ochelarii, unii sunt buni pentru ochi mai ales vara cand razele soarelui sunt puternice si ma refer la ochelarii de soare.

| Euuu99 a răspuns:

Nu.Si eu port ochelari si nu par mai matura.

Răspuns utilizator avertizat
| DaveMustaine234 explică:

Eu nu ma refer la ochelarii de soare! Ma refer la cei patrati sau rotunzi.Si ma refer la oamenii cu varsta 50, 60, 70,80,90.Adica cei de la 50 arata ca cei de la 57 sau 60 si asa mai departe