| Cristian110194 a întrebat:

Ok.Deci chiar sunt confuz.Desi de cateva luni bune tin dieta, merg la sala, akerg si dau la sac, am slabit daca ma iau dupa cantar, insa problema ca burta tot se cam vede.Care ar fi motivul? E ceva normal sau trebuie sa vad un medic, repet cantarul e "cu mine" sa zic asa dar "oglinda" pe de alta parte nu mai este.Stie cineva motivul sau motivele? Ce as putea face? orice parere e binevenita.Va Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Mai multe abdomene.

| elena_4396 a răspuns:

Ca farmacista iti pot spune ca procedezi bine ca faci sport. Sunt necesare 30 abdomene pe zi si totul se va rezolva.

| cristianpopa a răspuns:

Persevereaza!

| Cristian110194 explică:

Legat de sfatul d-nei farmaciste Elena, chiar da rezultate daca fac 30 de abdomene pe zi?