| Lejiuneanemuritoare911 a întrebat:

Ok,in primul rand scuzati categoria.
Bun,deci acum cateva zile,m-am trezit plangand,toata uda,adica transpirata,curgea "apa" pe mine şi tipam,urlam după parinti si dupa ajutor.
Dar nu am visat nimic,pur si simplu m-am trezit asa, perna pe care am dormit în acea seară era uda..nu stiu ce s-a întamplat.
Imi puteti explica? Sau macar sa dati cu presupusu.
multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Aici aveti HIPERHIDROZA! Va rog sa mergeti si sa va consultati la medicul de familie! Si intreaba daca este de recomandat medicamentul contra transpiratiei DRYSOL!

| Fefe2009 a răspuns:

Pot sa-ti spun ca nu-i de bine! Deloc nu-i de bine. Aici nu e nevoie de medicina, e nevoie sa scrii la biserica. Stiu ce ar putea insemna, si asta e o optiune ca sa iti fie mai bine.
Spun asta pentru ca am auzit asa un caz.