| Radandam a întrebat:

Păreri la rmn cerebral fără substanță de contrast? Ce se vede mai exact la acest rmn fără substanță de contrast?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceea ce faci tu cu RMN-ul asta se numeste spam. Atentie! Poti ramane fara cont.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se vede full hd, Digi 24.

| Nirvanaaa a răspuns:

Rezultatul pe care medicul îl atașează filmului (interpretarea medicului imagist). Sunt sigura ca ai primit-o.

| wexceptional a răspuns:

Oase si cartilaje uite aici https://mayfieldclinic.com/pe-mri.htm funda?