| alma200033 a întrebat:

Pastilele Normens pentru ce sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Pentru tulburari premenstruale (edeme, labilitate psihica, constipatie, dureri de cap), dereglari ale ciclului menstrual.
infertilitate feminina indusa de insuficienta luteala.

| alma200033 explică (pentru N0xEterniS):

Si ce efect pot avea daca nu ai menstruatie?