| AjutorNeconditionat a întrebat:

Poate fi vederea slaba un factor care determina anxietatea?
Dacă individul este mereu fără ochelari sau alte metode care îmbunătățesc vederea (dioptrii de -2, 75)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Da, poate. Chiar si depresie, nu numai anxietate.

| AjutorNeconditionat explică (pentru WhatABeautifulDay):

Prea departe mergilaughing

| WhatABeautifulDay a răspuns (pentru AjutorNeconditionat):

Ee, pai depresia si anxietatea merg mana-n mana.