| hässlich a întrebat:

Poate un om sa ramana schizofrenic de la consumul de tantum rosa in fiecare zi? Inafara de afectiuni ale stomacului ce alte lucruri mai dauneaza (in special la creier) tantum rosa? Va rog sa-mi zica cineva daca voi ramane cu aceste efecte halucinogene pe veci, nu am mai consumat de o luna absolut nimic si continua sa fie ca si cum am luat acum o ora.Am 15 ani si 40 kg, deja nu ma mai simt in corpul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alinuta2000 a răspuns:

:)) Apoi de ce n-ai spus fato asa ca imi dadeam seama incotro sa te indrum, teribilista mica, ia de-aici : http://www.sfatulmedicului.ro/spitale/spitalul-de-psihiatrie-balaceanca_102
si inca ceva data viitoare fii mai selectiva, baga din astea in trend: hero, coca...balamuceala placuta :))

| hässlich explică (pentru Alinuta2000):

Dar am fost deja la psihiatru straight faceSi ei cred ca am o "mare" problema, dar care eu stiu sigur ca nu era inainte sa iau tantum!

6 răspunsuri:
| hässlich explică:

Pai e mai ieftin fcu tantum si de la iarba na-i halucinatii!

| fratelen a răspuns:

Asa ca fapt divers, daca consumi tatum rosa in fiecare zi, nu mai apuci sa devi schizofrenic. in maxim 3-4 luni mori. dar daca ai noroc, ai toate sansele sa fii schizofrenic pentru 3-4 zile pana ajungi la balaceanca sau mori.

| Alinuta2000 a răspuns:

Hässlich, in prospectul respectivului medicament gasesti detalii despre posibilele reactii adverse si cum ar trebui evitat acest lucru, daca ele persista eu iti recomand consultarea unui medic specialist, este o chestiune destul de serioasa, o zi cat mai buna iti doresc!

| hässlich explică (pentru Alinuta2000):

Alituto laughing In prospect nu scrie nimic despre asta, ca e ceva de spalat in zona dintre craci la femei si medicii nau avut de unde sa stie ca unii tineri il beau sa se drogheze!

| Alinuta2000 a răspuns:

Genial, tocmai ti-ai raspuns singura:"inainte", caz rezolvat...touchewinking