| SassyAgel a întrebat:

Port ochelari, dar vreau lentile de contact. Este o varsta minima? Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu port lentile de contact de la 14 anii deci nu e vreo problema laughing

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Poti sa porti! Nu-i nicio problema, vara-mea poarta de la 13 jumate!winking
Fundita puppy dog eyes?

| SashaS a răspuns:

Nu e nimic. O colega poarta de la 10 ani.