| anonim_4396 a întrebat:

Posibil sa am o torsiune testiculara de lunea sau martea trecuta incoace... Nu-i prea tarziu sa apelez la medicul de familie abia luni pe 6, nu? Momentan nu vad vreo inflamatie, doar durere. Va rog fara raspunsuri la misto.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Suni la 112 fără să mai apelezi la medicul de familie. Durerile nu trebuiesc tratate cu indiferența.

| JicaContra a răspuns:

Ba cu raspunsuri LA MISTO!
te doare si inghiti?!? DE CE PLM NU SUNI DUPA AJUTOR?!?
esti masochist SAU CE?!?
suna la 112, descrie problema si vezi ce ti se spune, nu astepta 1, 2-15zile ca poate poate... POATE POATE RAMAI FARA TESTICULE... FFS!

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru JicaContra):

Am zis ca e ceva banal ce trece in 2-3 zile... Din pacate nu a trecut, diagnosticul mi l-am pus eu singur...