| 4evergentleman a întrebat:

Pot dona sânge daca iau cate jumate de xanax pe zi? Mă lasă să donez? Ce poate păți cel căruia îi donez sânge daca sunt lăsat să donez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Smolbean a răspuns:

Trebuie sa fii sănătos tun ca să poți dona
Daca minți ca ești eligibil, o sa se vadă în sânge ca iei medicamente, și îl vor arunca

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanRaul77 a răspuns:

Tu zile la alea inainte sa ti ea