| anonim_4396 a întrebat:

Pot fi insarcinata? pe data de 11 mi-a venit, sau asa credeam eu, practic e o scurgere maronie, care nu a trecut nici azi pe 14, ma dor sani si sunt umflati, am avut ceva greturi si ameteli, ca medoda contraceptiva in ultimi 2 ani am folosit ejacularea in afara(nu se poate numi metoda contraceptiva in adevaratul sens), beau ceai de cretisoara de o saptamana, are vreo influenta negativa asupra ciclului menstrual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Pai...ai cam multe semne pentru. o sarcinastraight face. Nu sunt sigura. Cel mai bine e sa fugi pana la farmacie si sa-ti cumperi un test de sarcinastraight faceSa stii ca nu e foarte scumpwinking
Baftastraight face

| byoana a răspuns:

Uite daca vrei sa vazi daca esti insarcinata du-te le farmacie si cumparati in test de sarcina costa cel mult 12 lei.Sintomele pe care le ai tu ara faptul ca esti insarcinata, dar ptru a fi sigura fa-ti un test de sarcina.