| alexutza222 a întrebat:

Pot sa-mi scot firele de la o operatie de extractie de molar de minte acasa? Cu ce se astupa locul lasat liber de maseua de minte inca neiesita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Te expui la o mare infectie -De ce nu vrei sa te deplasezi din nou la medic?-Cate nu se intampla de la un dinte netratat!

| costy18 a răspuns:

Nu umbla pentru ca daca ramane locul neacoperit este posibil sa faci infectie!