| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Pot sa va zic ceva? Poate o sa ma credeti un nebun sau un ciudat... dar, visele mele de anul trcut se adeveresc. In fiecare moment in care mi se intampla ceva se intamplase la fel si in vis doar ca e ceva schimbat la visele mele. Adica peisajul este schimbat dar lucrurile si ce aud si ce vad este la fel ca in vise. Deci va rog, nu vreau sa mai am prezicerile acestea, vreau sa le uit, vreau sa traiesc fara dureri de cap din cauza viselor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackAng3l a răspuns:

Te inteleg perfect..patesc la fel..visez ceva.iar dupa o luna, 2, 3.1 an, 2 realizez ca visul s-a indeplinit,nu chiar in totalitate,dar de ex: daca visez o persoana pe care nu am vazut-o de multi ani, in ceva timp, ori ma suna, ori o intalnesc, ori imi da cerere pe facebook... ceva de genu

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru TheBlackAng3l):

Deci la mine e vorba de niste cifre exacte, nu este la fel ca un deja vu. Totul este exact la fel, doar ca peisajul de exemplu acum 2 zile in vis era un soare foarte puternic iar in realitate era cat de cat racoare, nu pot spune ca era cald. Deci va spun cum a fost, trecusem eu cu 2 prieteni si alti prieteni de-ai mei i-au furat sapca unui prieten din gasca mea laughing) Si ia pus-o in copac laughing)). Si dupa eu cu un prieten d-al meu care suntem nascuti in aceeasi zi era sa ne lovim fata in fata in acelasi moment cu pumnul. Exact asta am visat si s-a intamplat perfect la fel ca in vis.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

La mine nu se intampla perfect dar nici dejavu nu este, pentru ca ce visez peste o perioada se intmpla ceva foarte asemanator..deja vu este ca sa ti se intample ceva ce ti se pare ca ti s-a mai intamplat

| Cristyan21 a răspuns:

Vreau sa visez si eu asa visez ca sunt cu o fata in vis si in realitate peste o zi se intampla rolling on the floor

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Cristyan21):

Ti se pare amuzant? Daca ai fi in locul meu nu ai mai rade asa mult caci mi se pare un chin.

Răspuns utilizator avertizat