| SkittSaysWtf a întrebat:

Pot slabi 9-10 kg pana la vara, cam prin jumatatea lui iunie daca merg la alergat in fiecare zi incepand de prin martie? Si as vrea sa va intreb daca pot slabi in tot aceeasi cantitate, tot pana pe la jumatatea lui iunie:http://www.feminis.ro/dieta-si-sport/remodelare-totala-i n-30-de-minute-adio-kilograme-20642, programul acela in fiecare zi. Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun, multumesc, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Asta depinde de organismul tau.Fiecare persoana are metabolismul ei care reactioneaza diferit. Daca tii o cura de slabire(cura,nu infometare)asta insemnand sa reduci painea,dulciurile, sucurile, produsele gen fast-food si prostioare de genu si daca zici ca te apuci de jogging eu zic ca o sa reusesti.Sa nu te infometezi pentru ca dupa aia o sa ai tot tu de suferit stai nemancata 2-3 zile si apoi cand iti vine rau mananci si pui dublu pe tine sa nu mai spun de faptul ca in momentul in care stomacul nu mai are ce digera trece la muschi, principalul muschi: inima.Succes la slabit!

| SkittSaysWtf explică (pentru Anca95):

Multumesc. Si oricum eu nu mancam toate prostiile din comert, sau mancaruri nesanatoase.Multumesc din nou pentru sfat. happy

| Anca95 a răspuns (pentru SkittSaysWtf):

Placerea a fost de partea mea.Incearca sa bei si ceai verde te va ajuta mult cate 2-3 cani pe zi.Sa vii sa ne spui cat ai slabitbig grin

| SkittSaysWtf explică (pentru Anca95):

Cu siguranta o sa va spun. big grin