| Daysee a întrebat:

M-am gandit sa merg la alergat cu o prietena.Si dupa cum vedeti vremea se incalzeste, pe la jumatatea lui martie ne-am gandit sa mergem si pana la vara.Am peste greutatea normala :d. Pot slabi indeajuns incat sa fiu "slaba"? In fiecare zi 10 ture de stadion, in alea 10 ture se fac am 4 km pentru ca alergam pe un stadion mare.5 ture apoi pauza, bem apa ne odihnim 2-3 minute, si inca 5. In plus stadionul este departe de noi, si facem miscare si pana acolo.Si sigur, cu o dieta echilibrata. Ce parere aveti? Multumesc. happy

3 răspunsuri:
| valy91 a răspuns:

Ai putea slabi daca ai tine si un regimwinking

| Daysee explică (pentru valy91):

Nu tin regimuriwinking, manc doar ce e sanatos si cate putin.

| Marissella a răspuns:

In ce oras stai?