| SkittSaysWtf a întrebat:

Pot slabi 9-10 kg pana la vara, cam prin jumatatea lui iunie daca merg la alergat in fiecare zi incepand de prin martie? Si as vrea sa va intreb daca pot slabi in tot aceeasi cantitate, tot pana pe la jumatatea lui iunie:http://www.feminis.ro/......ame-20642, programul acela in fiecare zi. Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun, multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| elizasedai a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa slabesti circa 20 kg in cateva luni thinking Well, daca te tii bine de sport, tii si un regim nu foarte strict, da, ai avea sanse sa faci asta tongue