| Daysee a întrebat:

Ma confrunt cu o problema si as vrea sa ma ajutati; dupa un tratament, de la o boala m-am ingrasat foarte tare, am aproape 14 ani si cantaresc 77 de kg, si inaltimea 1, 61. Si eu nu mananc chipsuri, fast-food-uri, sau alte prostii din comert si mancaruri nesanatoase.Pe zi mananc de exemplu 2 gutui, un castron de lapte cu cereale, 2 covrigi, si un mar.Deci cu alimentatia nu am probleme, si am gasit asta: http://www.feminis.ro/......ame-20642. Cred ca m-ar ajuta, eu am incercat ieri si poate pare ca nu e foarte greu, dar credeti-ma este.Acel program trebuie repetat de 2 ori.Deci jumatate de ora, in fiecare zi, pana la vara credeti ca ma va ajuta sa slabesc macar 5 kg? Multumesc si rog seriozitate, ofer si funda.

Răspuns Câştigător
| IRemUsI a răspuns:

Poti incerca (ar trebui sa te verifici in fiecare saptamana si sa vezi daca dai ceva jos sau dimpotriva, pui). Dar trebuie sa fii atenta ca nu cumva sa fie o problema medicala. Daca varianta cu exercitiile nu da roade atunci ar trebui sa te consulte un doctor.

2 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Dap ^^ a si app incearca sa bei multa apa daca bei apa iti trece foamea ^^ te pup si iti urez noroc cu slabitul

| flytosky a răspuns:

Scumpa mea esti destul de tanara si trebuie sa stii ca o alimentatie sanatoasa si sportul ajuta la obtinerea unui corp frumos modelat, nu incerca sa ti diete si sa te infometezi deoarece esti in crestere inca nu ai trecut de stadiul de copil si eu sunt o fata ce are forme generoase la fel ca tine asta nu inseamna ca esti grasa eu am incercat la viata mea multe diete si am obtinut un ulcer la stomac.Ce sa spun acel antrenament pare a fi destul de bun dar nu te astepta la minuni multe pagini de net promit multe dar nu realizeaza nimic poti incerca poate ma apuc si eu...A si nu uita iubesteti corpul!