| anonim_4396 a întrebat:

Poti avea halucinatii auditive asa avansate incat sa auzi o melodie pe care nu ai auzit-o niciodata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Poti avea iluzii auditive, nu halucinații. Drogurile psihedelice distorsioneaza percepția, nu te afundă în mintea ta ci schimba modul în care interpretezi realitatea.

| Dismally a răspuns:

Depinde cat esti de nebun big grin

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Da

| teo530 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| DanielDanny a răspuns:

Și dacă le cauți pe net, găsești melodia? Poate a dat un vecin muzica tare!
O alta varianta este că poate doar ți-a venit în minte o melodie pe are ai auzit-o acum mult timp dar nu ți-o mai amintești ce este și de unde, se poate întâmpla, ceva de genul: "fluier melodia asta de o săptămână, nu știu de unde e mi-a venit așa dintr-o dată, dar îmi place!" Și de fapt ai auzit-o undeva fara să îți dai seama dar creierul a inregistrat-o!

| Docmiau a răspuns:

Frate, ce ai consumat? că vreau şi eu. Ajungi şef de casă de discuri

| anonim_4396 explică (pentru Docmiau):

Am consumat Nescafe 3 in 1