| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa ai penisul rosu si de la chlamydia? Ca si eu il am putin rosu asa la cap si sifilis nu am ca m-am testat de 2 ori si a iesit negativ si mi-am facut si pentru chlamydia analize, se poate atunci sa am asta si sa imi fie rosu penisul din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il ai cam demult. Mergi la medic.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. De la mastu. rbare nu ai cum sa te infectezi cu chlamydia. Credeam ca, intre timp, ai facut si tu sex. Dar continui sa o freci si acum.
Of, of!

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am spus doar sa nu-l atingi 2-3 saptamani, pana nu trece de tot roseata, tu de ce continui sa-l freci atat de rau?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu se va duce nimic daca te tot masturbezi!
Probabil ca tragi rau de el ori ca este destul de iritat sau poate infectat de aceea nu trece.

ma rog, cand te va ustura rau de tot si vei avea tot penisul rosu, vei intelege ca trebuie sa inveti sa-l speli de 2 ori pe zi cu apa calda si sapun si sa NU te masturbezi deloc, macar 2-3 saptamani, pana se vindeca complet iritatia aia, care ti l-a inrosit.