| DonEduardo a întrebat:

Poti sa iti schimbi complet fata cu ajutorul operatiilor estetice? Daca da, ce operatii ar trebui sa fac? Intreb doar din curiozitate nu intentionez sa fac asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Normal ca poti sa-ti schimbi total fata cu operatii. Medicul zice ce operatii sa faci.

| gabicoo a răspuns:

Vladimir Vladimirovici! Vrei să emigrezi in România?
Vezi că Zelenski a ajuns deja!

| Strwberrs a răspuns:

Da. Se poate dar e mai complicat asa sa descriu

| Ella66 a răspuns:

Da. Se poate modifica toata fața nu doar o zona, doua